‎..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●pRo # iS tHe BesT cLaN ;o-●•٠·˙
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

‎..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●pRo # iS tHe BesT cLaN ;o-●•٠·˙

‎..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●Bine Ati Venit pe Clanul Pro :x-●•٠·˙
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 STOP ACTA!!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
xOnly4Fun

xOnly4Fun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/02/2012

STOP ACTA!!!! Empty
MesajSubiect: STOP ACTA!!!!   STOP ACTA!!!! Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 2:15 am

Stop ACTA.

Cine este deacord cu mine ca ACTA este o prostie sa lase reply.

Pentru cei care nu stiu ce inseamna ACTA : ACTA este o organizatie care s`a unit pentru a inchide 90% din internet. Mai exact: Site-urile de socializare de download de upload, youtube , forumurile , chaturile , facebook ,twiter , Hi5 si multe altele. tot ce va ramane sunt sursele de informatie scolara cum ar fi wikipedia. Deci spuneti si voi: "JOS ACTA!!!!!".


Pentru ca daca nu ne opunem noi copiii , Romania va deveni comunista. E rau ca e criza dar o sa fie si mai rau daca va fi criza si perioada comunista. Poate ziceti ca daca suntem niste copii nu ne baga nimeni in seama. Nu!! Sunt multi copii care le pot strica organizatia. Va mai spun odata. Sa ne impotrivim pentru ca numai noi putem salva internetul.
Sus In jos
JOJO*

JOJO*


Mesaje : 33
Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

STOP ACTA!!!! Empty
MesajSubiect: Re: STOP ACTA!!!!   STOP ACTA!!!! Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 5:01 am

De acord cu TnJOS ACTA!!!
Sus In jos
MaNiAk

MaNiAk


Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Botosani

STOP ACTA!!!! Empty
MesajSubiect: Re: STOP ACTA!!!!   STOP ACTA!!!! Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 7:48 am

De acord
Sus In jos
S0n1q

S0n1q


Mesaje : 90
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Focsani

STOP ACTA!!!! Empty
MesajSubiect: Re: STOP ACTA!!!!   STOP ACTA!!!! Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 1:20 am

<pro>


Ca sa fiu sincer am auzit cate putin de ACTA , si am auzit despre ea ca vrea sa inchida facebook , youtube si altele si trebuie sa platesti o taxa pentru pc / laptop ! In final sunt de acord
Sus In jos
https://clanpro.all-up.com
Continut sponsorizat





STOP ACTA!!!! Empty
MesajSubiect: Re: STOP ACTA!!!!   STOP ACTA!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
STOP ACTA!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
‎..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●pRo # iS tHe BesT cLaN ;o-●•٠·˙ :: ‎..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●pRo Is The BeSt ClaN●•٠·˙ :: Anunturi-
Mergi direct la: