‎..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●pRo # iS tHe BesT cLaN ;o-●•٠·˙
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

‎..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●pRo # iS tHe BesT cLaN ;o-●•٠·˙

‎..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●Bine Ati Venit pe Clanul Pro :x-●•٠·˙
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Crearea serverului propriu cs.proclan.ro

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
xOnly4Fun

xOnly4Fun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/02/2012

Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Empty
MesajSubiect: Crearea serverului propriu cs.proclan.ro   Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:08 pm

Cine este de acord cu mine sa ne facem propriul server de cs unde sa intre si alti playeri, dar sa fim uniti in acceasi echipa. Va trebui sa votam la ce echipa. Cine doreste sa facem ce am propus lasati reply cu echipa dorita: Counter-Terorist sau Terorist


_______________


Respect clan PRO :3:wgasdfg:
Sus In jos
xOnly4Fun

xOnly4Fun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/02/2012

Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Empty
MesajSubiect: Re: Crearea serverului propriu cs.proclan.ro   Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:08 pm

Eu vreau: Counter-Terorist
Sus In jos
S0n1q

S0n1q


Mesaje : 90
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Focsani

Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Empty
MesajSubiect: Re: Crearea serverului propriu cs.proclan.ro   Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:20 pm

Eu as zice CT ca am arma m4a1 si trag bine cu ea ...[b]
Sus In jos
https://clanpro.all-up.com
JOJO*

JOJO*


Mesaje : 33
Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Empty
MesajSubiect: Re: Crearea serverului propriu cs.proclan.ro   Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 4:47 am

Eu as zice CT jumatet T nush......(CT baietzi)Wink ok sai dam drumull....Wink
Sus In jos
MaNiAk

MaNiAk


Mesaje : 24
Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Botosani

Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Empty
MesajSubiect: Re: Crearea serverului propriu cs.proclan.ro   Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 7:41 am

Baietzi daca vrem sa avem playeri trebuie sal hostam si sa facem un mod jucat eu as propune sa afcem un srv de JTTF adik JUST TAKE THE FLAKE si sal hostam pe o comunitate mare .
Americanii au facut srv de astea dar nu gasesti nici unu si ce ar fi sa facem unu sa punem toti bani si sal hostam pe o comunitate cine vrea sa lese repli.
Sus In jos
S0n1q

S0n1q


Mesaje : 90
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Focsani

Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Empty
MesajSubiect: Re: Crearea serverului propriu cs.proclan.ro   Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 1:51 am

DAR NU VREAU JTTF , VREU CS NORMAL ! CN ESTE DE ACORD CU MINE SA LASE REPLY CU PRO !

Astept <pro> si <cont>
Sus In jos
https://clanpro.all-up.com
JOJO*

JOJO*


Mesaje : 33
Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Empty
MesajSubiect: Re: Crearea serverului propriu cs.proclan.ro   Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 5:36 am

Frate as vrea sa va fiu de folos,,dar cum sa va explic..eu am o anumita varsta si nu credca la parinti le cam convine..eu ia-s da pe toti bani dar....sper sa ma intelegeti..ca va-s fi ajutat..in schimb imi puteti da altceva sa fac..dar sa nu fie legat de many.....sper ca ma-ti inteles....!!!! :d Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Empty
MesajSubiect: Re: Crearea serverului propriu cs.proclan.ro   Crearea serverului propriu cs.proclan.ro Icon_minitime

Sus In jos
 
Crearea serverului propriu cs.proclan.ro
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
‎..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●pRo # iS tHe BesT cLaN ;o-●•٠·˙ :: Forum :: Anunturi forum-
Mergi direct la: